Akce pořádané katedrou TZB
Akce pořádané katedrou TZB | Exkurze do firem KORADO a.s. a LDM s.r.o. v České Třebové 4.4.-5.4.2007 |
Exkurze do firem KORADO a.s. a LDM s.r.o. v České Třebové 4.4.-5.4.2007
Termín: 04.04.2007 - 05.04.2007
web: http://www.korado.cz
Exkurze je určena především pro studenty 5. ročníků stavební s strojní fakulty ČVUT se zaměřením na TZB, a dále doktorandy a zaměstnance obou fakult. Hrazeno je stravovani (snidane, 2 x obed, vecere), ubytovani a cesta, odpoledni program bude ještě upřesněn.Počet míst pro studenty a pedagogy je omezen:
- Fakulta stavební - 26 míst
- Fakulta strojní - 12 míst
Tento počet prosím zohledněte při přihlášení!!!
Přibližný časový plán exkurze
středa 4.4. 2007 | |
7:00 | odjezd autobusem od stavební fakulty do České Třebové |
10:00 | prohlídka výrobního závodu LDM spol s.r.o. | 13:00 | oběd |
14:00 | odpolední program |
18:00 | ubytování |
19:00 | večeře a neformální diskuse v restauračním zařízení |
čtvrtek 5.4. 2007 | |
8.00 | snídaně |
9:00 | prohlídka výrobního závodu Korado a.s. |
13:00 | oběd |
14:00 | odjezd zpět do Prahy |
cca 17:00 | příjezd do Prahy na stavební fakultu |
Změna programu vyhrazena.
Bližší informace: Ing. Stanislav Frolík, Ph.D.
Jméno a příjmení | Typ účastníka | Instituce | |
1. | Jiří Bašta | Pedagog | Fakulta strojní |
2. | Josef Kohout | 5. ročník | Fakulta strojní |
3. | Josef Hasman | 5. ročník | Fakulta stavební |
4. | Miroslav Hendrych | 5. ročník | Fakulta strojní |
5. | Petr Bednar | 5. ročník | Fakulta strojní |
6. | Petr Koldovský | 5. ročník | Fakulta stavební |
7. | Zdeněk Palme | 5. ročník | Fakulta stavební |
8. | Pavel Šafránek | 5. ročník | Fakulta stavební |
9. | Jiří Plánička | 5. ročník | Fakulta stavební |
10. | Jakub Ulč | 5. ročník | Fakulta stavební |
11. | Michal Twardzik | 5. ročník | Fakulta stavební |
12. | Jaroslav Luňáček | 5. ročník | Fakulta stavební |
13. | Miroslav Neškodný | 5. ročník | Fakulta stavební |
14. | Petra Nezdarová | 5. ročník | Fakulta stavební |
15. | Lenka Foldynová | 5. ročník | Fakulta stavební |
16. | Klára Zíková | 5. ročník | Fakulta stavební |
17. | Miroslav Svoboda | 5. ročník | Fakulta stavební |
18. | Mario Stýskala | 5. ročník | Fakulta stavební |
19. | Šárka Šanovcová | 5. ročník | Fakulta stavební |
20. | Vladimír Zbořil | 5. ročník | Fakulta stavební |
21. | Drahomíra Marvanová | 4. ročník | Fakulta stavební |
22. | Monika Hejčíková | 4. ročník | Fakulta stavební |
23. | Lenka Másilková | Student PhD | Fakulta stavební |
24. | Hana Doležílková | Pedagog | Fakulta stavební |
25. | Jana Lišková | 5. ročník | Fakulta stavební |
26. | David Lamr | 4. ročník | Fakulta stavební |
27. | Barbora Tomášková | 5. ročník | Fakulta stavební |
28. | Ivana Makariusová | 5. ročník | Fakulta stavební |
29. | Zdeněk Smrž | 5. ročník | Fakulta strojní |
30. | Jiří Šimek | 5. ročník | Fakulta strojní |
31. | Lukáš Hřebejk | 5. ročník | Fakulta stavební |
32. | Ladislav Šimek | 5. ročník | Fakulta strojní |
33. | Šárka Vojáčková | 5. ročník | Fakulta strojní |
34. | Zdenek Drapak | 5. ročník | Fakulta strojní |
35. | Jan Ričica | 5. ročník | Fakulta stavební |
36. | Zdeněk Suchý | 5. ročník | Fakulta strojní |
37. | Josef Kohout | 5. ročník | Fakulta strojní |
38. | Josef Lochman | 5. ročník | Fakulta strojní |